Jakie osłony zewnętrzne

Osłony montowane na zewnątrz domu (rolety zewnętrzne), stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem, idealnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem.

Nowoczesne rolety zewnętrze zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i stanowią doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną, powodując tym samym znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej. Jednocześnie zabezpieczają otwory okienne i elewację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak: grad, deszcz, śnieg czy porywisty wiatr.

Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej rolety zewnętrzne można dopasować zarówno do tradycyjnych budynków, jak i nowoczesnych obiektów architektonicznych. Nasze produkty posiadają także możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania oraz podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem. Najlepsze sterowniki są w stanie mierzyć siłę wiatru, temperaturę na zewnątrz i w środku oraz nasłonecznienie i opady. Pozwalają również zaprogramować rolety w taki sposób, aby podnosiły się i opuszczały także podczas nieobecności właścicieli.


Elektroniczne napędy i sterowania znacząco podnoszą komfort użytkowania przesłon, szczególnie w przypadku dużej ilości rolet (zwłaszcza montowanych w trudno dostępnych miejscach) lub przesłon o dużych gabarytach. W naszej ofercie znajdą Państwo rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierą, a także rolety elewacyjne, zewnętrzne naokienne i podtynkowe.

Dysponujemy również stosunkowo nowym produktem na rynku, jakim są rolety zewnętrzne screen określane również jako refleksole. Posiadają one wiele zalet, których nie mają inne, tradycyjne odpowiedniki. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do klasycznych rolet zewnętrznych, ograniczają promienie słoneczne, ale nie zasłaniają widoku całkowicie. Dzięki nim każde wnętrze będzie jednocześnie chłodne i jasne, co stanowi idealne rozwiązanie na upalne, słoneczne, letnie dni. Ogromną zaletą refleksoli jest energooszczędność i naturalna klimatyzacja, którą możemy stworzyć w naszym domu.

Kolejnym nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku są żaluzje fasadowe.
Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje fasadowe chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz poprawiają zewnętrzny wygląd obiektu. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej.

Ze względu na swoje szczególne przeznaczenie każdy garaż powinien być pomieszczeniem funkcjonalnym i bezpiecznym. Najistotniejszym elementem odpowiedzialnym za te właściwości jest brama garażowa. Brama, która nie tylko zabezpiecza samochód, lecz często broni także dostępu do domu. Mając na uwadze takie właśnie wymagania proponujemy Państwu rolowane bramy garażowe.

 

 ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ OSŁON ZEWNĘTRZNYCH 

Wstecz