Rolety - automatyka i napędy
Dlaczego warto zastosować napędy do rolet? Co daje napęd elektryczny ?
 
 
Nasza firma w opcji sterowania rolet za pomocą silników elektrycznych proponuje przede wszystkim rozwiązania francuskiej firmy SOMFY - światowego lidera w tej dziedzinie, w szczególności specjalizującego się w sterowaniach radiowych.
 
Produkty firmy SOMFY cechuje niezawodność, bezawaryjność, precyzja wykonania, estetyka i aż 5 letni okres gwarancji.
 
Firma SOMFY oferuje cała gamę silników,przełączników,przełączników radiowych, pilotów oraz rozwiązań inteligentnych.
 
Sterowanie automatyczne przewodowe
 
W skład sterowania automatycznego wchodzą wszelkiego rodzaju silniki elektryczne. Zapewniają maksymalną wygodę obsługi rolet. W przypadku rolet o dużych rozmiarach stosuje się je obowiązkowo, w przypadku mniejszych w zależności od potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych inwestora.
Sterowanie radiowe
 
Ogranicza czas montażu i nie wymaga kucia ścian i dodatkowego okablowania. Polecenia opuszczenia, podniesienia i zatrzymania rolet są przesyłane do odbiornika przy pomocy pilota lub nadajnika naściennego. Sterowanie radiowe umożliwia praktycznie nieograniczoną możliwość konfiguracji 
 
  DLACZEGO WARTO ZASTOSOWAĆ NAPĘDY DO rolet zewnętrznych ? 
 
>> Zwiększona wygoda
 
Zamykaj lub otwieraj rolety przy pomocy przełącznika.
Steruj roletami: pojedynczo lub grupowo przy wykorzystaniu przełącznika programowanego lub sterowania dostosowanego do potrzeb.
 
>> Zwiększone bezpieczeństwo
 
Nigdy już nie będziesz musiał zastanawiać się, czy warto zamykać rolety, kiedy wychodzisz na krótko. Wystarczy nacisnąć przycisk a rolety zamkną się w całym domu.
 
>> Zabezpieczenie przed włamaniem
 
Zamknięte rolety znacznie utrudniają włamanie. Zastosowanie wieszaków blokada - Lock To Play - uniemożliwia podniesienie pancerza rolety przez osoby postronne
 
>> Większa oszczędność energii
 
Rolety z napędem pozwalają zredukować utratę ciepła w oknie  o 25 do 35% w zimie, a także chronią pomieszczenia przed światłem słonecznym.

 
rolety somfy1

 rolety somfy2
 
 
rolety somfy3
 

Wstecz